Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 7 cm |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Wet shave, Dry shaving, Washing knives under water, fast charging, Charging indication |
| Razor type | Mesh |
| Material | Precision steel |
| Model Number | RS001 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 2H |
| With trimming device | No |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Usage Time | 120Mins |
| Use | Face |
| Feature | Triple Blade |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | DOCO LAB |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Power Source | USB Charger |
Instock
There are no reviews yet.