Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Razor type | Mesh |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Use | Face |
| Feature | Single Blade |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | ANDIS |
| ANDIS Model | 17200 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Certification | CE |
| BAND | ANDIS |
Instock
There are no reviews yet.