Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 15 cm |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Nozzle type | other |
| Number of nozzles | 1 – 2 pcs |
| Razor type | ROTARY |
| Size | 154mm x 64mm x 62mm |
| Material | ABS material stainless steel |
| Model Number | for Electric Shaver |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 1.5h |
| With trimming device | No |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Time to market | 2020 |
| Usage Time | 85Mins |
| Use | Face |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Female |
| Brand Name | SOOCAS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| item type | Blocking Protection |
| use for | Man Face Facial care |
| Features | Shaving Beard Machine |
| Gyro | SOOCAS 31 head Man Razor |
| Power | 5W USB rechargable |
| Use Condition | dry and wet |
| items | Smart 3D electric shaver Razor |
| beard Trimmer | Multifunction Strong Trimmer |
| feature | Smart Control Triple Blades |
| Auto-shave | SOOCAS Super Auto-shave Electric Shaver S31 |
Instock
There are no reviews yet.