Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Material | ABS |
| Model Number | P93241 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 2H |
| With trimming device | Yes, Yes |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Time to market | 2020 |
| Usage Time | 60Mins |
| Use | Face, Face |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | mubittu |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver, Electric Shaver |
| Certification | CE |
| Feature | Five Blade |
| Size | USB charge |
| color | Black |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Head Type | Rotary |
| Feature 1 | washable, waterproof |
| Feature 2 | Flexible 7Shaver Heads |
Instock
There are no reviews yet.