Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Brake | 3 AAA batteries |
| Remote Distance | 2m |
| Power Source | Electric |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Warning | Without battery |
| Model Number | Fun88022 |
| Theme | Fantasy & Sci-Fi, Sports, Music |
| Brand Name | TUVAKOULONIQALE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12y |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.