Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 7 × 17 cm |
| Function | Wet shave, Dry shaving, Charging indication |
| Nozzle type | Trimmer nozzle |
| Number of nozzles | 1 – 2 pcs |
| Razor type | Mesh |
| Model Number | km-1102 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 8h |
| With trimming device | Yes |
| Washing Mode | Do not wash |
| Time to market | 2018 |
| Usage Time | 60Mins |
| Use | Face |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | Kemei |
| Kemei Model | KM-1102 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Electric Shaver |
Instock
There are no reviews yet.