Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Wet shave, Dry shaving, Washing knives under water |
| Nozzle type | Trimmer nozzle |
| Number of nozzles | 1 – 2 pcs |
| Razor type | Mesh |
| Model Number | M90 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| With trimming device | No |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Use | Face |
| Feature | Single Blade |
| Power Type | Battery |
| Gender | Male |
| Brand Name | Braun |
| Braun Model | M90 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.