Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Razor type | ROTARY |
| Material | ABS |
| Model Number | KM-6039 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 3H |
| With trimming device | No |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Usage Time | 120Mins |
| Use | Face |
| Feature | Five Blade |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | Kemei |
| Kemei Model | KM-6039 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.