Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.123 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | fast charging, Charging indication |
| Charging Time | 1h |
| Usage Time | 45Mins |
| Use | Face |
| Power Type | Rechargeable, Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | MIJIA |
| Item Type | Electric Shaver |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Color | White/Gold/Orange/Blue/Black |
| Charging Mode | Type-C Charging |
| Motor Type | Brush Motor |
| Size | 53*28.5*63mm |
| Noise | 36-45dB |
| Rated Voltage | 5V |
| Rated Power | 3W |
Instock
There are no reviews yet.