Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Nozzle type | Trimmer nozzle |
| Razor type | Mesh |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 1.5h |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Usage Time | 60Mins |
| Use | Face |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Gender | Male |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Certification | RoHs, CE, EAC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.