Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Razor type | Mesh |
| Size | use for short beard and hair |
| Material | ABS |
| Model Number | KM-1123 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 2H |
| With trimming device | Yes |
| Washing Mode | Do not wash |
| Usage Time | 85Mins |
| Use | Face |
| Feature | Twin Blade |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | Kemei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Electric Shaver |
Instock
There are no reviews yet.