Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.301 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 11 × 7 cm |
| Function | Wet shave, Dry shaving, fast charging |
| Razor type | Mesh |
| Material | ABS |
| Model Number | V-601 V601 VGR V 601 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Usage Time | 85Mins |
| Use | Face |
| Feature | Single Blade |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Certification | CE |
| Product name | VGR601 shaver full body |
| Charging time | 1.5 hours |
| Working time | 90 minutes |
| Feature 1 | Pubic hair shaver |
| Feature 2 | Shaver to the groin |
| Feature 3 | Shaving eggs for man |
| Feature 4 | for intimate haircuts |
| Feature 5 | Intime rasor men |
| Feature 6 | Intim shave |
| Feature 7 | Intimate men's epilator |
| Feature 8 | Intimate shaving for man |
| Feature 9 | Shaving pubic male |
Instock
There are no reviews yet.