Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 2H |
| With trimming device | Yes |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Usage Time | 85Mins |
| Use | Face |
| Feature | Twin Blade |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Material | steel |
| Model Number | Xiaomi MSX201 |
| Size | IPX7 Waterproof |
| Color | Black |
Instock
There are no reviews yet.