Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 15*3.5*2.5cm |
| Material | ABS |
| Model Number | 187 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 1.5h |
| With trimming device | Yes |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Time to market | 2020 |
| Usage Time | 60Mins |
| Use | Face |
| Feature | Single Blade |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | MLG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Item Type | Electric Shaver |
| Dropshipping | yes |
| Color | black/green |
| body trimmer for men | hair removal |
| shaver for men | intimate areas razor |
| electric shaver trimmer | trimmer for intimate areas |
| Usb charging | yes |
Instock
There are no reviews yet.