Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Function | floating head, Wet shave, Dry shaving, Washing knives under water, fast charging, Charging indication |
| Nozzle type | Trimmer nozzle |
| Number of nozzles | 5 or more pieces |
| Razor type | Mesh |
| Model Number | P93386 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| With trimming device | Yes |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Usage Time | 85Mins |
| Use | Face |
| Feature | Single Blade |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | mubittu |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Certification | CE |
| Dry shaving | Wet shaving |
| Mini Electric Razor | Washing knives under water |
| Washable Razor | 5 in 1 electric shaver |
| Fast Charging | Portable Electric Shaver |
| charging time | 2 Hours |
| Type-c interface | Long lasting battery life |
| Blade washable | IPX7 waterproof |
| whole body washing | low noise |
| working time | 90 minutes |
| limit combs | 3mm, 5mm, 7mm |
Instock
There are no reviews yet.