Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 25 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male, Male |
| Brand Name | Kemei, KEMEI |
| Origin | Mainland China, Zhejiang China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Electric | Yes |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | None |
| Use | Face |
| Application | Car, Outdoor, Hotel, Garage, Commercial, Household |
| Power Source | usb, Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Feature | Twin Blade |
| Disposable | NO |
| Type | RECHARGEABLE |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | KM-TX8 |
| Brand | KEMEI |
| Battery | 1500/1400mAh lithium battery |
| Charging Time | 2h |
| Usage time | 150 minutes |
| Color | Gold |
| Logo | Cusomized Logo |
| OEM ODM | Welcomed Accepted |
| Usage | Face Cleaning Tool |
| Function | Shave Beard Fastly |
Instock
There are no reviews yet.