Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 4 × 5 cm |
| Size | 9*2*2CM |
| Material | ABS |
| Model Number | HW-T8 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 2H |
| With trimming device | No |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Time to market | 2020 |
| Usage Time | 60Mins |
| Use | Face |
| Feature | Single Blade, Twin Blade, Triple Blade, Five Blade |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | VGR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Electric Shaver |
| power | 10W |
| Supported | Dropshipping, Wholesale, OEM |
Instock
There are no reviews yet.