Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Wet shave, Dry shaving, Washing knives under water, fast charging, Charging indication |
| Nozzle type | Trimmer nozzle |
| Number of nozzles | 1 – 2 pcs |
| Razor type | Mesh |
| Size | 9.5cm*22cm*4.5cm |
| Material | ABS |
| Model Number | KM-1910 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 8h |
| With trimming device | Yes |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Usage Time | 60Mins |
| Use | BODY |
| Feature | Single Blade |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Gender | Male |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Electric Shaver |
Instock
There are no reviews yet.