Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Wet shave, Dry shaving, Washing knives under water, fast charging, Charging indication |
| Nozzle type | Trimmer nozzle |
| Number of nozzles | 5 or more pieces |
| Razor type | ROTARY |
| Model Number | TXD-X2-BLA-SET |
| Voltage | Mainland(220V) |
| Charging Time | 1.5h |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Usage Time | 85Mins |
| Use | Face |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | sejoy |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.