Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 10 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nozzle type | Trimmer nozzle |
| Number of nozzles | 3 – 4 pcs |
| Razor type | ROTARY |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 2H |
| With trimming device | Yes |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Usage Time | 85Mins |
| Use | Face |
| Feature | Triple Blade |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | sejoy |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.