Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Wet shave, Dry shaving |
| Razor type | ROTARY |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| With trimming device | Yes |
| Use | BODY |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | MLG |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Dropshipping | yes |
| Color | silver |
| Charging time | 2hrs |
| Waterproof | IPX6 Waterproof |
| Power | 5W |
| 4D Head Shavers for Bald Men | Upgraded 9 Floating Heads |
| with Extra Replacement Blade | 6-in-1 Rechargeable Waterproof Wet Dry Bald Head Shavers for Men |
| Nose Hair Trimmer | Sideburns Trimmer |
Instock
There are no reviews yet.