Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Size | kemei 2024 barber |
| Material | abs+stainless steel |
| Model Number | KM-2024 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 8h |
| With trimming device | No |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Time to market | 2020 |
| Usage Time | 45Mins |
| Use | Face |
| Feature | Twin Blade |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | Kemei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Electric Shaver |
| Power | 3W |
| Feature-1 | waterproof grade 4, washable |
| Feature-2 | With USB cable |
| Feature-3 | free mesh to change, gold and sliver |
| Feature-4 | new arrivals of kemei |
| Feature-5 | oil head shears |
Instock
There are no reviews yet.