Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Nozzle type | Trimmer nozzle |
| Number of nozzles | 1 – 2 pcs |
| Razor type | Mesh |
| Size | BOX |
| Material | ABS |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 2.5h |
| Usage Time | 85Mins |
| Use | Face |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | Kemei |
| Kemei Model | K-T88 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
Instock
There are no reviews yet.