Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 10 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Blade Material | aluminum |
| Function | Wet shave, Dry shaving, Automatic cleaning, Washing knives under water, fast charging, Charging indication |
| Number of nozzles | 1 – 2 pcs |
| Razor type | ROTARY |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 1h |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Usage Time | 85Mins |
| Use | Face |
| Feature | Triple Blade |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | sejoy |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Certification | CE, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.