Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | vibratory |
| Battery Charging Time | up to 2 hours |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Battery Life | 51 – 90 minutes |
| Power type | Mains operation |
| Function | wet haircut, dry haircut, fast charging, Charging indication |
| Maximum cutting length | 11 – 20 mm |
| Minimum cutting length | less than 0.5mm |
| Length adjustment method | Change of nozzles |
| Purpose | For the bikini area, For beard and mustache, For body, For the head |
| Material | abs |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | hair trimmer |
| Dropshipping | yes |
| Color | Black |
| Usb charging | yes |
| Use time | 50mins |
| epilator | hair removal machine |
| bikini shaver rechargable | hair remover for men |
| depilador eletrico | epilator bikini |
| Beard trimmer | man hair clipper |
| Hair trimmer machine | Machine shaving |
| Professional Hair Cutting Machine | Beard Trimmer |
| Electric Shaver for Men | Intimate Areas Hair Shaving |
| Shaving Machine | Safety Razor Clippe |
Instock
There are no reviews yet.