Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 20 cm |
| Torque | / |
| Max Speed | 1kg/h |
| Brake | / |
| Remote Distance | / |
| Power Source | Electric |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Warning | / |
| Model Number | AT001 |
| Theme | Animals & Nature, Transportation, Fantasy & Sci-Fi, Occupations, Sports, Music |
| Certification | 3C |
| Brand Name | MSFTOYS |
| Remote Control | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12y |
| Color | Red/Green/Yellow/Blue/Pink |
| Age | :4-8 Years Old |
| Language | :Russain/English/Spanish |
| Characteristic | :Touch sensing |
| Robotic | :Sound induction |
| Product Usage | :Gifts for Kids |
| Smart Toy | :Voice Control |
Instock
There are no reviews yet.