Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 3 × 2 cm |
| Blade Material | Titanium |
| Size | with limited combs |
| Material | stainless steel, aluminium alloy, ceramics |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | mubittu |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair trimmer, Hair Trimmer |
| model number | P93116.P93120.P93121 |
| Power | 3W |
| Charging time | 2-3 hours |
| Voltage | DC5V |
| Power supply | USB rechargeable |
| Using time Approx | 70 minutes |
Instock
There are no reviews yet.