Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 9 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | Kemei, KEMEI |
| Origin | Mainland China |
| Blade Material | REFINED STEEL |
| Power Source | Electric |
| Maximum Runtime | >90min |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | KM-1635 |
| Keyword | Hair Clipper |
| Color | Gold |
| Power | 5 (W) |
| Charging Time | 1.5 Hours |
| Use time | 150mins |
| Battery | 1200mAh |
| Type | Rechargebale Hair Clipper |
| Size | 20*9.6*7CM |
| Weight | 530g |
Instock
There are no reviews yet.