Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | ROTARY |
| Battery Charging Time | up to 2 hours |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Battery Life | over 90 minutes |
| Power type | Battery operation |
| Function | wet haircut, dry haircut, Washing knives under water, fast charging, Charging indication |
| Maximum cutting length | less than 5 mm |
| Minimum cutting length | 0.5 – 1 mm |
| Purpose | For the bikini area, For beard and mustache, For body, For the head |
| Material | ABS |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Brand Name | Cosinion |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, CCC |
| Item Type | hair trimmer |
Instock
There are no reviews yet.