Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.519 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Brand Name | Kemei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, CCC |
| Item Type | hair trimmer |
| Brand | Kemei |
| Model | KM-2236 |
| Product specifications | USB |
| Input | 5V |
| Power | 8W |
| Charging time | 3H |
| Usage time | 200min |
| Blade coating | DLC |
Instock
There are no reviews yet.