Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 4 cm |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Maximum cutting length | over 20 mm |
| Minimum cutting length | 0.5 – 1 mm |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair trimmer |
Instock
There are no reviews yet.