Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Brand Name | Kemei, Kemei |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Certification | CE, CCC, CE |
| Item Type | hair trimmer |
| Motor type | Rotary |
| Length adjustment method | Telescopic nozzle |
| Minimum haircut length | less than 5 mm |
| Target Audience | Adults |
| Usage Time | 45Mins |
| Charging Time | 1h |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Power Type | Rechargeable |
Instock
There are no reviews yet.