Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Function | floating head, Washing knives under water, fast charging, Charging indication |
| Number of nozzles | 3 – 4 pcs |
| Material | ABS+stainless steel |
| Commodity Quality Certification | 3C |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| INPUT | 5V(USB) |
| New Razor | 90 Mins Shaving Time |
| Professional Shaving Machine | Body Waterproof |
| Rechargeable Beard Trimmer | Fast 1.5h Charging Time |
| limit combs | Wireless charging |
| Waterproof Hair Trimmer Razors | Body Waterproof & Washable |
| Beard Hair Trimmer | Wet Dry Head Electric Razor |
| Electric Shaver For Men | Rechargeable Bald Shaving Machine |
| Wet Dry Electric Shaver | 3D floating blade |
| Facial Electric Razor | Smart LCD display |
| Waterproof level | Cordless & Cord Operate |
| Original Shaving Machine Lithium | 4 in 1 Electric Shaver for Men |
Instock
There are no reviews yet.