Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Blade Material | Titanium |
| Function | wet haircut, dry haircut |
| Maximum cutting length | less than 5 mm |
| Minimum cutting length | less than 0.5mm |
| Length adjustment method | Change of nozzles |
| Purpose | For beard and mustache, For the head |
| Material | Titanium alloy |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce, UL(纺织品), GS(消费电子) |
| Origin | Mainland China |
| Certification | UL, GS, CE, CCC |
| Item Type | hair trimmer |
| use | R55 |
| for | M6 |
| For 1 | M11 |
| For 2 | R55 |
| For 3 | R55F |
| For 4 | 2020T |
| For 5 | P700 |
| For 6 | P700F |
Instock
There are no reviews yet.