Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Blade Material | Titanium |
| Function | wet haircut, dry haircut, fast charging, Charging indication |
| Maximum cutting length | less than 5 mm |
| Minimum cutting length | less than 0.5mm |
| Length adjustment method | Change of nozzles |
| Purpose | For beard and mustache, For the head |
| Material | carbon steel |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Brand Name | HANWI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, CCC |
| Item Type | hair trimmer |
| feature1 | Hair Clipper |
| feature2 | madeshow blade |
| feature3 | Knife Trimmer |
Instock
There are no reviews yet.