Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery Life | over 90 minutes |
| Function | wet haircut, dry haircut, fast charging |
| Material | ABS |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | VGR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | hair trimmer |
| Dropshipping | yes |
| Color | blue |
| Waterproof level | IPX5 |
| Battery capacity | 500mAh |
| USB charging | Dual sided blades |
| FLOATING SHAVING HEAD | Foil shaver |
| Multi- Functional Body Hair Trimmer | Epilator |
| Using Area | Chest hair, Armapit hair, Beard, intimate area, Hand and leg hairr |
| whole body is washable | Easier to clean |
| limit combs | 1, 3, 5mm |
| Fuction | dry haircut, wet haircut, floating hear |
| Pubic hair removal | Trimmer for the groin |
| Trimmer for intimate haircuts | Trimmer intimate areas |
| pubic hair trimmer | Man & women's shaving machines |
| Trimmer for intimate areas | Professional pubic hair shaver |
| Whole body | Intimate haircut |
| Clipper for intimate places | Trimmer intimate part |
Instock
There are no reviews yet.