Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | Kemei, KEMEI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair trimmer |
| Maximum Runtime | >90min |
| Power Supply | Electric |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | KM-056 |
| Keyword | Hair Clipper |
| Color | Gold /Sliver |
| Voltage | DC3.7v |
| Power | 10 (W) |
| Frequency | 50/60Hz |
| Power source | Charging type |
| Charging Time | 1.5 Hours |
| Using time | 120mins |
| Size | 10.5 * 6.5 * 21cm |
| Weight | 400g |
Instock
There are no reviews yet.