Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Maximum cutting length | 5 – 10 mm |
| Minimum cutting length | less than 0.5mm |
| Number of nozzles | 5 or more pieces |
| Material | ABS |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | Kemei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair trimmer |
Instock
There are no reviews yet.