Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.336 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery Charging Time | up to 2 hours |
| Battery Life | 51 – 90 minutes |
| Power type | Mains and battery operation |
| Function | wet haircut, dry haircut, fast charging, Charging indication |
| Maximum cutting length | 11 – 20 mm |
| Minimum cutting length | 1.1 – 2 mm |
| Length adjustment method | Change of nozzles |
| Number of nozzles | 3 – 4 pcs |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Brand Name | sejoy |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair trimmer |
Instock
There are no reviews yet.