Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 21 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | Kemei, kemei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair trimmer |
| Disposable | NO |
| Place of Origin | Yiwu, China |
| Warranty | None |
| Gross Weight | 0.675 |
| Keyword | shaver |
| Power Source | Electric |
| Use | Body |
| After-sales Service Provided | None |
| Plug | EU UK USA AU PLUG |
| Material | ABS |
| Gender | Male |
| Feature | Twin Blade |
| Charging Time | 1hours |
| Type | RECHARGEABLE |
| Quality | High level |
| Voltage | 100-240V 50/60Hz |
| Battery | 800mah lithium battery |
| Product Packaging Size | 16.5*20.3*10 |
| Application | Household |
| Power | 3w |
Instock
There are no reviews yet.