Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | Hair Trimmer |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce, ce |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Certification | CE, CCC |
| Item Type | hair trimmer, Hair Trimmer |
| Motor type | Rotary |
| Power type | Mains and battery operation |
| Function | wet haircut, dry haircut, Washing knives under water, fast charging, Charg |
| Minimum cutting length | less than 0.5mm |
| Length adjustment method | Change of nozzles |
| Number of nozzles | 3 – 4 pcs |
| Purpose | For nose and ears, For the bikini area, For beard and mustache, For body, |
Instock
There are no reviews yet.