Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.218 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 6 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Purpose | For the head |
| Size | 18.5*6.5*4.3 cm |
| Commodity Quality Certification | none |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair trimmer |
Instock
There are no reviews yet.