Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.435 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of nozzles | 3 – 4 pcs |
| Purpose | For the head |
| Size | USB |
| Material | Stainless steel |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | RESUXI, Resuxi |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | hair trimmer |
| Model Number | JM-700A 700AL 740 |
| Charging Time | 2 Hours |
| Working time | 300min |
| Power | 10W |
| Battery | 1500mAh Li-battery |
| Washable | NO |
| Input | 110-240V 50/60Hz |
Instock
There are no reviews yet.