Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Brand Name | Kemei, Kemei |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Certification | CE, CCC, CE |
| Item Type | hair trimmer, Electric Shaver |
| Size | USB Type-C |
| Model Number | KM-2028 |
| Charging Time | 2H |
| Washing Mode | Do not wash |
| Usage Time | 120Mins |
| Feature | Twin Blade |
| Gender | Male |
| Material | Metal |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| With trimming device | Yes |
| Time to market | 2020 |
| Use | Face |
| Power Type | Rechargeable |
Instock
There are no reviews yet.