Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | ROTARY |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Washing knives under water, fast charging |
| Number of nozzles | 1 – 2 pcs |
| Purpose | For the bikini area, For beard and mustache, For body, For the head |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | Kemei, Kemei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | hair trimmer |
| Model Number | 2024 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 8h |
| Usage Time | 45Mins |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
Instock
There are no reviews yet.