Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.443 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery Charging Time | more than 2 hours |
| Battery Life | over 90 minutes |
| Power type | Mains and battery operation |
| Function | wet haircut, dry haircut, Washing knives under water, fast charging, Charging indication |
| Minimum cutting length | 0.5 – 1 mm |
| Length adjustment method | Change of nozzles |
| Number of nozzles | 5 or more pieces |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | sejoy |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | hair trimmer |
Instock
There are no reviews yet.