Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Size | Xiaomi RIWA Hair Clipper |
| Material | Xiaomi RIWA Hair Clipper |
| Commodity Quality Certification | 3C |
| Brand Name | SOTHING |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair trimmer |
| Model Number | Xiaomi RIWA Hair Clipper |
| Rotating speed | 5700-6200 rpm/min |
| volume | 55dB |
| power | 6w |
| Blade material | Stainless steel sharp angle cutter head |
| mode | 2 modes |
| battery capacity | 2000mAh |
| waterproof | yes |
| Cutter head spacing | 0.5mm-2.0mm |
Instock
There are no reviews yet.