Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.155 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Motor type | ROTARY |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Function | wet haircut, dry haircut, Charging indication |
| Maximum cutting length | 11 – 20 mm |
| Minimum cutting length | less than 0.5mm |
| Length adjustment method | Change of nozzles |
| Number of nozzles | 3 – 4 pcs |
| Purpose | For nose and ears, For body, For eyebrows |
| Size | USB Charging |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | hair trimmer |
Instock
There are no reviews yet.