Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 25 cm |
| Function | wet haircut, dry haircut, Washing knives under water |
| Commodity Quality Certification | 3C |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC |
| Item Type | hair trimmer |
| Product model | MJGHHC2LF |
| Rated voltage | 3.7V |
| Rated power | 3W |
| Waterproof | IPX7 |
| Charging duration | about 2.5 hours |
Instock
There are no reviews yet.