Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 14 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Max. power | 1600-1999W |
| Plug standard | CN |
| Function | Anion |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | Kemei, kemei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | 1 Year |
| Power Source | usb |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Material | Plastic, Plastic |
| Speed Settings | 3 |
| Nozzle Type | Diffuser |
| Feature | Ionic |
| Use | Hotel, Household, PROFESSIONAL |
| Power | 1400W, 1400w |
| Place of Origin | Yiwu, China |
| Model Number | KM-9825 |
| Keyword | hair dryer |
| Voltage | AC220-240V |
| Size | 24*6*14cm |
| Motor | Professional Long Life AC Motor |
| Quality | High level |
| Usage | Multi-purpose |
| Advantage | Safety Cut |
Instock
There are no reviews yet.